2019 İzmir Yılbaşı Programları

2019 İzmir Yılbaşı Programları

2019 yılbaşı akşamı eğlenebileceğiniz otel balosu eğlencesi ve İzmir restoranları için rezervasyon yaptırmaya ne dersiniz? 31 Aralık 2018'i 1 Ocak 2019'a bağlayacak olan Yılbaşı gecesi için tüm oteller şimdiden hazırlığa başladı. Siz de yılbaşı balosu eğlencesi için kollarınızı sıvasanız iyi edersiniz.

 Daha çok nezih olsun diye herkesin tercihi İzmir yılbaşı otelleri oluyor. Otellerde hem sanatçılı yılbaşı balosu oluyor hem de menüleri çok zengin oluyor. Çoğu insanın 2019 yılbaşı programını otelden yana seçmesinin nedeni limitsiz alkol olması diyebiliriz.

 İzmir merkez otelleri ve restoranları seçerken artık insanlara çok kararsız kalıyor, içtikten sonra merkezi ulaşım noktalarında olmak onlar için tam bir eziyet o nedenle daha çok insanlar Alsancak, Konak, Kordon yerine Gaziemir ve Narlıdere gibi otoban girişlerine yakın bölgelerin otellerini tercih ediyorlar.

2019 yılbaşı mekanlarının başında gelen bir yerse Gaziemir Svalinn Otel oluyor hem 4 yıldızlı yeni bir otel hem de 1000 kişiye kadar geniş kapasiteli balo salonları var. Gelen sanatçılar keyifli ve menüleri çok zengin o nedenle çoğu insan seçim yaparken hakkını bu yandan kullanıyor. Yılbaşı otelinin iletişim ve telefon numarası 02322208300 siz de arayıp kolayca yılbaşı balosu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Odamax Nedir

İbis Styles Hotel İzmir Bornova Bayraklı